NETWORKING – czyli wszystko o  owocnej sprzedaży
Biznes

NETWORKING – czyli wszystko o owocnej sprzedaży

Wszystkich przedsiębiorców oraz osób, frapujących się tematem networkingu może zaintrygować spotkanie organizowane na Barce (mieszczącej się na rzece Wiśle w Krakowie) 17 października 2019 o godzinie 18. Tematem rozpraw będzie efektywna akwizycja. Na tym meetingu spotkamy wspaniałych specjalistów z branży – Pawła Tkaczyka i Micka Griffina.

Networking drogą do triumfu

Meetingi z zakresu networkingu są niezwykle istotne w branży marketingowej. Są one źródłem najnowszych informacji ze świata biznesu, a także stanowią okazje na nowe kontakty. Pan Witold Kozłowski (Marszałek Województwa Małopolskiego) podkreśla, iż te spotkania dają szansę na wymianę wspólnej wiedzy i osiągnięć, dzięki którym przedsiębiorcy mogą się doskonalić. Spotkania uczą nowej perspektywy spojrzenia na świat biznesu. Często pomagają w rozwiązywaniu problemów, dzięki kreatywnym podejściom prezentowanych przez specjalistów.

NETWORKING – czyli wszystko o  owocnej sprzedaży

Szokująca strona Networkingu

Szczyty te odbywają się dzięki programowi „Przedsiębiorcza Małopolska – rozwój przedsiębiorczości technologicznej w regionie”. Przygotowywane są przez Województwo Małpolskie.  Jest on powiązany także z projektem rozwojowym „StratUpMałopolska”. Małpolska plasuje się na czwartej pozycji w rankingu błyskawicznie rozwijających się województw w Polsce, biorąc pod uwagę kwestie gospodarcze. Miejsce to Małopolska zawdzięcza właśnie za przyczyną organizowanych eventów marketingowych takich jak to planowane na październik.

W trakcie spotkania 17 października przedsiębiorcy będą mogli skorzystać z doświadczenia Pawła Tkaczyka. To specjalista w zakresie storytellingu oraz kreowania nowych brandów, coach, a także twórca marketingowych pozycji książkowych. Będzie starał się przekonać, że znakomite anegdoty są kluczem każdej reklamy oraz poruszona zostanie kwestia konsumentów, czym się kierują w trakcie zakupu i jak to wykorzystać, aby sprzedaż była zakończona sukcesem.

Kolejnym mówcą na spotkaniu będzie Mick Griffin – specjalista od nadzorowania Internetu, marketingu i sprzedaży. W trakcie spotkania skupi się na kwestii rozstrzygania trudności, występujących w sprzedaży.

Inspirujące dyskusje

Spotkanie także wyposażone będzie w panel dyskusyjny specjalistów z przedsiębiorcami, dzięki któremu będzie można poruszyć własne kwestie i przemyślenia związane z marketingiem.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy 17 października na Barkę przy ulicy Podgórskiej 16.

 

 

 

Zobacz więcej podobnych postów