Instalacja aplikacji Rossmann na Androidzie
Info

Instalacja aplikacji Rossmann na Androidzie

Rossmann jest jedną z najbardziej popularnych drogerii w Polsce. By zatrzymać i zachęcać swych klientów do zakupów wypuściła na rynek własną aplikację mobilną. Pozwala ona na dołączenie konsumentów marki do klubu Rossmann. To szansa na dostęp do różnych akcji promocyjnych, na otrzymywanie specjalnych kodów oraz rabatów zniżkowych. Osoby, które posiadają telefon oparty o system Android, a jeszcze do tej pory nie zainstalowały tej aplikacji powinny dowiedzieć się w jaki sposób to uczynić. Instalacja nie stanowi żadnego problemu tak jak i obsługa aplikacji, która jest bardzo intuicyjna. Oto najważniejsze kroki instalacji aplikacji Rossmann.

Krok pierwszy

Po uruchomieniu własnego telefonu należy znaleźć ikonę bądź folder, w którym znajduje się Sklep Play i w niego wejść. Kolejno w pasku wyszukiwania trzeba wpisać nazwę aplikacji Rossmann. Gdy ją odnajdziemy wystarczy zaznaczyć opcję „Zainstaluj”. Jak przy każdej instalacji pojawi się wybranie metody płatności za aplikację, którą można pominąć. Opłata nie zostanie zaksięgowana jeśli nie dokonamy zakupów.

Krok drugi

Gdy instalacja przebiegnie pomyślnie należy przejść do głównego menu i uruchomić świeżo zainstalowaną aplikację. Użytkownik staje przed wyborem udostępnienia swojego położenia. Zgoda skutkuje tym, że będąc w okolicy Rossmanna przychodzić będą powiadomienia o bieżących promocjach dedykowanych ściśle danemu użytkownikowi. Dalej przychodzi moment na założenie konta.

Instalacja aplikacji Rossmann na Androidzie

Krok trzeci

Tutaj ma miejsce wypełnianie formularzu rejestracyjnego. Należy podać nazwę użytkownika, adres mailowy oraz hasło. Następnie ma miejsce wybór klubu, do którego chcemy dołączyć. Jest to Klub Rossmann bądź Rossnę!. Jest możliwość należenia do obu z nich. By móc bardziej doprecyzować oferty promocyjne do nas warto udzielić takich informacji jak data urodzenia czy płeć.

Krok czwarty

Po założeniu konta należy się zalogować poprzez zakładkę „Twoja karta”. Po jej zlokalizowaniu będzie można korzystać z promocji i zniżek. Robiąc zakupy należy ją podać do zeskanowania. Po zakupach zostanie przydzielony rabat w zależności od bieżących akcji promocyjnych.

 

Zobacz więcej podobnych postów