Prezenty dla pracownika – najlepsze pomysły
Biznes

Prezenty dla pracownika – najlepsze pomysły

Odpowiednio zmotywowany, zadowolony pracownik to fundament każdej sprawnie działającej firmy. Dlatego rozsądni pracodawcy, którzy planują długofalowo działalność biznesową i wiedzą, że warto inwestować w swój zespół, szukają różnych sposobów na zmotywowanie pracowników. Szczególnie polecanym rozwiązaniem są rozmaite prezenty. W tym artykule znajdziesz sprawdzone pomysły na upominki dla zatrudnionych.

Kosz upominkowy dla pracownika

Duży, obfitujący w wiele produktów kosz upominkowy to polecany pomysł na prezent z okazji świąt, jubileuszu, ślubu czy narodzin dziecka pracownika. Firmy specjalizujące się w wykonywaniu i dostarczaniu tego rodzaju akcesoriów oferują szeroki wybór koszy, wśród których z pewnością znajdziesz wersję najlepiej dopasowaną do potrzeb Twojej firmy oraz określonego budżetu. Możesz zdecydować się na kosz upominkowy ze słodyczami – pysznymi bombonierkami, pralinkami czy muffinkami, a także obfitujący w innego typu artykuły spożywcze: miody, dobrej jakości kawę czy herbatę. W wielu koszach znajdują się także drogie alkohole, np. wina, likiery czy whisky.

Zestawy prezentowe tego rodzaju zawierają smaczne, a przy tym praktyczne produkty spożywcze, ale nie jest to ich jedyna zaleta. Dużym atutem tego rozwiązania jest bowiem też elegancki wygląd. Kosz upominkowy cechuje się wysoką estetyką wykonania. Starannie zapakowany, owinięty wstążką wiklinowy koszyk, drewniana skrzynka albo innego typu efektowne opakowanie sprawia, że cały zestaw prezentuje się wyjątkowo okazale. Opakowanie to można później wykorzystać zresztą do innych celów, np. jako podręczne pudełko na artykuły biurowe bądź inne drobne gadżety.

Prezenty dla pracownika – najlepsze pomysły

Kalendarz lub planner książkowy

Praktycznym akcesorium, które przyda się każdemu pracownikowi biurowemu, jest kalendarz albo planner w formie książkowej. Aby uczynić z nich bardziej efektowne gadżety, warto zdecydować się na akcesoria spersonalizowane, np. z indywidualną dedykacją czy też nadrukowanym logo bądź nazwą firmy. Przedmioty te są bardzo przydatne w codziennej pracy, a równocześnie pozwalają budować wizerunek marki, zwłaszcza w sytuacji, gdy pracownik skorzysta z nich podczas osobistego spotkania z klientem lub kontrahentem.

Elegancki zegarek

Zegarek sprawdzonej marki to polecana propozycja prezentowa dla pracowników, których chcesz szczególnie wyróżnić. Elegancki czasomierz w opakowaniu z indywidualną dedykacją albo z grawerem wykonanym na kopercie sprawdzi się znakomicie jako upominek świąteczny, z okazji ślubu czy narodzin dziecka. To także polecany podarunek w sytuacji, gdy pracownik osiągnął duży sukces zawodowy, np. wynegocjował bardzo dobre warunki umowy z ważnym klientem.

Długopis z grawerem

Elegancki długopis bądź pióro zapakowane w stylowe pudełko z wygrawerowanym napisem to szczególnie polecany prezent dla pracowników działów handlowych, obsługi klienta albo innych specjalistów spotykających się osobiście z kontrahentami lub klientami. Artykuły biurowe renomowanej marki są nie tylko praktyczne, ale również wpływają na wizerunek przedsiębiorstwa. Spersonalizowane pióro wieczne, kulkowe bądź długopis pomagają budować pozytywny image specjalisty i samej firmy.

Zobacz więcej podobnych postów